מוצרים ופתרונות

 

סינגולר סייט מתמחה בשני קווי מוצרים שונים:

קו של מוצרים ופתרונות טכנולוגים הכולל פתרונות תקשורת, טלקום, אבטחה אזרחית וחינוך טכנולוגי .

פתרונות אלה בדרך כלל בנויים מחומרה שמנוהלת ע"י תוכנת בקרה, לעיתים הפתרונות הם אינטגרציה של מוצרים ממספר יצרנים אשר מספקים ללקוח הסופי מענה כולל לכל הדרישות הטכניות  והקו השני הם מוצרי צריכה .

 

דוגמא של מערכת שלמה:

מערכת בקרת כניסה שמותקנת באתרים סלולריים או באתרים של חברות חשמל ומנהל בצורה קפדנית את הכניסה והשהייה של קבלני משנה וכל גורם שנכנס לאתר, מערכת זו מורכבת ממנעול חכם הפועל בצורה עצמאית ללא צורך בחיבור לחשמל או לקווי תקשורת ואשר עובד כאשר הטכנאי שרוצה להיכנס לאתר מקבל קוד איחודי ממערכת הניהול דרך אפליקציה בסלולר או דרך הודאת טקסט.

בשלב השני המערכת תחובר לסנסורים מקומיים שיעבירו אינדיקציות לגבי כמות הדלק בגנרטורים , טעינת הבטריות וטמפרטורה, כל הנתונים יועברו דרך מודם סלולרי למערכת הניהול. 

 

קו של מוצרי צריכה:

מוצרים אלו בדרך כלל נשלחים מהארץ בקונטיינרים של 20 או 40 רגל, מרכיב ההובלה יכול להיות משמעותי במחיר הסופי ומחירו בשוק נתון וכמעט ללא יכולת להשפיע עליו. לעיתים נרוויח או נפסיד לקוח בהתאם ליכולות הלוגיסטיות שלנו במדינת היעד , למשל האם נדע לאחסן ולטפל במוצרים ולמסור אותם בבית הלקוח בצורה שוטפת והאם נדע לתת מענה מקומי לבעיות שעלולים להופיע .

על פניו אין לישראל הרבה יתרונות במכירת מוצרים אלו במדינות אמריקה הלטינית, אלא שהניסיון שלנו מלמד שהרבה פעמים הדרישה בחלק מהמדינות עולה על ההיצע ולעיתים בגלל סיבות אסטרטגיות, מפעלים שצורכים כמויות עצומות של חומר גלם או מוצר מסוים, מחפשים לגוון את הספקים שלהם על מנת להבטיח את הייצור.

חשוב לקחת בחשבון שרוב המדינות באמריקה הלטינית נמצאות בחצי הכדור הדרומי ולכן עונות השנה הן הפוכות, זה אומר שבחלק מהמפעילים בארץ כאשר העונה הנמוכה מתחילה, באמריקה הדרומית זו דווקה שיא העונה וכך ניתן להשלים את קווי הייצור שיעבדו כל השנה.

sales@singularsight.com

mercedes@singularsight.com

 

צרו קשר:

  :טל. משרד: 

 08-8667765

מנהלת אדמיניסטרטיבית:

054-5335953